ELAWARM

 

 

 

 

Popis a vlastnosti materiálu:

ELAWARM je třívrstvý laminát typu softshell, který zaručuje maximální volnost pohybu. Vnější vrstva materiálu je hladká pletenina, která má zvýšenou odolnost proti abrazi. Hydrofilní membrána ukrytá uprostřed materiálu chrání proti vlhku, větru a chladu zvenčí, přičemž umožňuje odvod potu. Vnitřní vrstvu tvoří fleece materiá, který chrání proti chladu a pomáhá udržet stabilní teplotu pod oděvem. Materiál ELAWARM spojuje vlastnosti tepelně izolační vrstvy a ochranné vrstvy v jednom výrobku. Tento silnější materiál používáme především na výrobu zimních bund a kalhot.

Gramáž:

310 g/m2

Složení:

vnější vrstva - úplet 85% polyester, 15% elastan

vnitřní vrstva - hydrofilní membrána - 100% polyester

vnitřní vrstva - pružný fleece 93% polyester, 7% elastan

 

 

 

Podporujeme tyto sportovce a teamy

Cyklodresy Sýkora Sportswear / 20 let tradice a zkušenosti

Specializujeme se na výrobu cyklistického oblečení (cyklodresy,kraťasy,bundy apod.), dále pak cyklistických doplňků (návleky, čepičky a různé jiné doplňkové oblečení).

Dokážeme zajistit také výrobu speciálních výrobků které nejsou v naší standardní nabídce (např.výroba vlaječek s potiskem, parašutistické kombinézy, dresy na rugby,fotbal, florbal a jiné sporty)

S více jak 20-ti letou tradicí a zkušenostmi jsme se výrobou tohoto sortimentu zařadili mezi přední české výrobce cyklistického oblečení.

Jedna z předností naší firmy je maximální snaha o kvalitu výrobků, která je splněna strojovým vybavením na nejvyšší úrovni a nabídkou materiálů, dále pak vstřícnost a preciznost v jednání a celkové realizaci.