FLOW

Popis a vlastnosti materiálu:

Velmi lehký, hustě tkaný materiál s hydrofobní úpravou. Díky husté struktuře, materiál přirozeně chrání proti větru i bez použití membrány. Prodyšnost materiálu je tak velmi dobrá. Hydrofobní úprava materiálu zabraňuje rychlému prosakování vody, chrání tak nejen proti drobným přeháňkám, ale také znesnadňuje ulpívání tekuté špíny na výrobku. Např. při projetí louže většina špinavé vody po materiálu steče, a ta která se zachytí, lze snadněji odstranit.

Materiál se používá na výrobu lehkých bund a vest. Není pružný.

Vzhled materiálu:

- hladký

Složení:

100% polyester

Gramáž:

- 70 g/m2

 

 

Podporujeme tyto sportovce a teamy

Cyklodresy Sýkora Sportswear / 20 let tradice a zkušenosti

Specializujeme se na výrobu cyklistického oblečení (cyklodresy,kraťasy,bundy apod.), dále pak cyklistických doplňků (návleky, čepičky a různé jiné doplňkové oblečení).

Dokážeme zajistit také výrobu speciálních výrobků které nejsou v naší standardní nabídce (např.výroba vlaječek s potiskem, parašutistické kombinézy, dresy na rugby,fotbal, florbal a jiné sporty)

S více jak 20-ti letou tradicí a zkušenostmi jsme se výrobou tohoto sortimentu zařadili mezi přední české výrobce cyklistického oblečení.

Jedna z předností naší firmy je maximální snaha o kvalitu výrobků, která je splněna strojovým vybavením na nejvyšší úrovni a nabídkou materiálů, dále pak vstřícnost a preciznost v jednání a celkové realizaci.