TAHITI

 

Popis a vlastnosti materiálu:

Extrémně pružná síťovina používaná především na šle u cyklistických kalhot, ale také jako doplňkový materiál na cyklodresy (např. do podpaží). Materiál díky své struktuře pomáhá rychleji odvádět a ventilovat pot. Díky své elasticitě dodává hotovému výrobku vyšší pružnost a umožňuje větší volnost pohybu.

Vzhled materiálu:

- 3D struktura s kruhovými očky

Složení:

79% polyester, 21% elastan

 

 

 

Podporujeme tyto sportovce a teamy

Cyklodresy Sýkora Sportswear / 20 let tradice a zkušenosti

Specializujeme se na výrobu cyklistického oblečení (cyklodresy,kraťasy,bundy apod.), dále pak cyklistických doplňků (návleky, čepičky a různé jiné doplňkové oblečení).

Dokážeme zajistit také výrobu speciálních výrobků které nejsou v naší standardní nabídce (např.výroba vlaječek s potiskem, parašutistické kombinézy, dresy na rugby,fotbal, florbal a jiné sporty)

S více jak 20-ti letou tradicí a zkušenostmi jsme se výrobou tohoto sortimentu zařadili mezi přední české výrobce cyklistického oblečení.

Jedna z předností naší firmy je maximální snaha o kvalitu výrobků, která je splněna strojovým vybavením na nejvyšší úrovni a nabídkou materiálů, dále pak vstřícnost a preciznost v jednání a celkové realizaci.