WINGS

 

 

Popis a vlastnosti materiálu:

Mírně transparentní materiál se síťovanými oky ve tvaru vějíře. Materiál dodává výrobku extra prodyšnost a používáme ho na části dresů, kde je obvyklá vysoká míra pocení (podpaží, záda letních dresů atd.). Materiál je lehký, pružný a příjemně se nosí. Rychle odvádí pot od těla a rychle a spolehlivě ventiluje kůži.

Složení:

93% polyester, 7% elastan

 

 

 

Podporujeme tyto sportovce a teamy

Cyklodresy Sýkora Sportswear / 20 let tradice a zkušenosti

Specializujeme se na výrobu cyklistického oblečení (cyklodresy,kraťasy,bundy apod.), dále pak cyklistických doplňků (návleky, čepičky a různé jiné doplňkové oblečení).

Dokážeme zajistit také výrobu speciálních výrobků které nejsou v naší standardní nabídce (např.výroba vlaječek s potiskem, parašutistické kombinézy, dresy na rugby,fotbal, florbal a jiné sporty)

S více jak 20-ti letou tradicí a zkušenostmi jsme se výrobou tohoto sortimentu zařadili mezi přední české výrobce cyklistického oblečení.

Jedna z předností naší firmy je maximální snaha o kvalitu výrobků, která je splněna strojovým vybavením na nejvyšší úrovni a nabídkou materiálů, dále pak vstřícnost a preciznost v jednání a celkové realizaci.