SHIELD

Popis a vlastnosti materiálu:

 - vysoce elastický materiál, který nabízí velmi dobré vlastnosti jako je velká volnost pohybu, pružnost a trvanlivost. Materiál je silný a tím i méně průhledný a je tedy vhodný na výrobu bílých cyklistických kalhot. Jedná se o materiál pouze BÍLÝ určený pro tisk dílů na kraťasech, pro tisk návleků na ruce, nohy… apod. 

Vzhled materiálu:

- hladký, matný, bez vzoru

Složení:

- 78% polyester, 22% lycra

Gramáž:

- 240g/m2

Použití materiálu:

- na výrobu celobílých cyklistických kalhot = lze potisknout i jiné části kalhot než jsou standardní lampasy
- k  potisku bočních dílů u cykl.kraťas
- k  potisku průběžného lampasu u cykl.kraťas
- k  potisku vrchních dílů cyklokombinéz
- a další…

 

 

Podporujeme tyto sportovce a teamy

Cyklodresy Sýkora Sportswear / 20 let tradice a zkušenosti

Specializujeme se na výrobu cyklistického oblečení (cyklodresy,kraťasy,bundy apod.), dále pak cyklistických doplňků (návleky, čepičky a různé jiné doplňkové oblečení).

Dokážeme zajistit také výrobu speciálních výrobků které nejsou v naší standardní nabídce (např.výroba vlaječek s potiskem, parašutistické kombinézy, dresy na rugby,fotbal, florbal a jiné sporty)

S více jak 20-ti letou tradicí a zkušenostmi jsme se výrobou tohoto sortimentu zařadili mezi přední české výrobce cyklistického oblečení.

Jedna z předností naší firmy je maximální snaha o kvalitu výrobků, která je splněna strojovým vybavením na nejvyšší úrovni a nabídkou materiálů, dále pak vstřícnost a preciznost v jednání a celkové realizaci.