Finále ČT sport na vrchol aneb Nová chuť cyklistiky / 10.10.2014

Finále prvního ročníku S ČT sport na vrchol aneb Nová chuť cyklistiky.

Po čtyřech dnech, kdy na kempu v Novém městě na Moravě získávali spoustu poznatků o technice jízdy, o přípravě kol nebo o správné výživě pro sportovce, se osm žen, osm mužů a čtyři držitelé RWE divokých karet, kteří nejlépe zvládli semifinále, utkali o absolutní vítězství v prvním ročníku letní verze sportovní reality show.

Mezi muži kraloval Petr Libich, ženskou kategorii ovládla sportovní maminka Magda Fantová a RWE Divokou kartu nejlépe využil Robert Stavinoha. Vítězové se teď mohou těšit do Andorry. Příští rok tam pojedou na mistrovství světa horských kol a poznají zázemí českého reprezentačního týmu.

Na webu S ČT sport na vrchol naleznete nejen výsledky finálového závodu, ale také všech kvalifikačních.

 

Zdroj textu a fotek: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10934772437-s-ct-sport-na-vrchol-5/


Zpět

 
 

Podporujeme tyto sportovce a teamy

Cyklodresy Sýkora Sportswear / 20 let tradice a zkušenosti

Specializujeme se na výrobu cyklistického oblečení (cyklodresy,kraťasy,bundy apod.), dále pak cyklistických doplňků (návleky, čepičky a různé jiné doplňkové oblečení).

Dokážeme zajistit také výrobu speciálních výrobků které nejsou v naší standardní nabídce (např.výroba vlaječek s potiskem, parašutistické kombinézy, dresy na rugby,fotbal, florbal a jiné sporty)

S více jak 20-ti letou tradicí a zkušenostmi jsme se výrobou tohoto sortimentu zařadili mezi přední české výrobce cyklistického oblečení.

Jedna z předností naší firmy je maximální snaha o kvalitu výrobků, která je splněna strojovým vybavením na nejvyšší úrovni a nabídkou materiálů, dále pak vstřícnost a preciznost v jednání a celkové realizaci.