Velikostní tabulky Sýkora Sportswear

PÁNSKÉ / DÁMSKÉ / DĚTSKÉ / DOPLŇKY

Dámské dresy, trika, vesty a bundy / Dámské kraťasy, kalhoty, legíny a sukně / Podprsenky

 

 

 

Dámské dresy, trika, vesty a bundy

Pro správné určení Vaší velikosti u horních částí oblečení, jako jsou dresy, trika, vesty a bundy, je nejdůležitější rozměr obvodu hrudníku (obvodu přes prsa) a obvodu boků (obvod sedu). Podle obvodu hrudníku si vyberte v tabulce svoji velikost. Poté si srovnejte svůj rozměr obvodu sedu s hodnotou uvedenou v tabulce u Vámi vybrané velikosti. Pokud bude Váš rozměr sedu větší než je horní hranice, zvolte raději o číslo větší velikost. Výška postavy je pouze orientační míra, nedoporučujeme vybírat primárně podle ní. Pokud je Vaše výška výrazně větší nebo menší než ta uvedená v tabulce, můžeme Vám vyrobit zkrácenou nebo prodlouženou verzi. Pokud si nejste jistí svojí velikostí, rádi Vám s výběrem pomůžeme.

 

 

Dámské kraťasy, kalhoty, legíny a sukně

Pro správné určení velikosti u dolních částí oblečení, jako jsou sukně, kraťasy, legíny a kalhoty, je vždy nejdůležitější rozměr obvodu boků. Cyklistické kalhoty, kraťasy i fitness legíny jsou vyrobené z velmi pružných materiálů, které si přizpůsobí Vašim křivkám. Pokud jsou tedy Vaše míry na hranici mezi dvěma velikostmi, zvolte menší velikost.

Nyní porovnejte svůj rozměr obvodu pasu s hodnotou uvedenou v tabulce u Vámi vybrané velikosti. Kalhoty jsou v pase pružné, takže se přizpůsobí i většímu obvodu než je uvedený v tabulce. Výška postavy je pouze orientační míra, nedoporučujeme vybírat primárně podle ní. Pokud si nejste jistí svojí velikostí, rádi Vám s výběrem pomůžeme.

 

 

Podprsenky

Podprsenku vybírejte podle obvodu hrudníku, tj. obvodu přes prsa.