Sýkora Sportswear představuje limitovanou kolekci Jiřího Ježka

„Cyklistické dresy od Sýkora Sportswear používám už bezmála 15 let. Vážím si naší spolupráce, oceňuji špičkové materiály, kvalitní zpracování a individuální přístup k zákazníkům. Jsem rád, že mohu jako závodník přispívat k testování nejmodernějších typů sportovního oblečení. Dresy se značkou SKR používám v každodenním tréninku i v nejnáročnějším závodním nasazení. Moji oficiální kolekci, která materiálově i designově vychází z řady SKR SafetyPoint EVO14, můžete nyní vyzkoušet i Vy. Firma Sýkora Sportswear totiž pro mé fanoušky vytvořila speciální limitovanou edici cyklistického oblečení. Věřím, že budete spokojeni jako já…“

ÚSPĚCHY A NASAZENÍ JIŘÍHO JEŽKA
NÁS INSPIRUJÍ

Šestinásobný paralympijský vítěz a šestinásobný mistr světa je v současnosti nejúspěšnějším cyklistou historie paralympijských her. Navzdory svému hendikepu se stal jednou z významných osobností domácí i světové cyklistiky. Od roku 2004 se sportu věnuje profesionálně. Jako jediný hendikepovaný cyklista dostal v roce 2013 příležitost absolvovat časovku na slavné Tour de France. Svůj sportovní a životní příběh popsal v autobiografické knize Frajer.

JIŘÍ JEŽEK A SÝKORA SPORTSWEAR

Oblečení od Sýkora Sportswear používá Jirka od roku 2001. Úzká spolupráce začíná každoročně výběrem nejnovějších materiálů, střihů a individuálních úprav. Pak pokračujeme návrhem designu v našem grafickém studiu. Během testů při zimních a jarních tréninkových soustředěních společně ladíme ideální podobu. Veškeré poznatky pak zapracujeme do finální kolekce pro závodní sezónu. V průběhu roku ale často naše spolupráce nekončí. Příjemnou zakázkou “nad plán” byla například výroba duhových trikotů a kombinéz mistra světa, nebo dresu lídra světového poháru. Každý úspěch závodníka je i pro nás oceněním. Jsme rádi, že můžeme našimi produkty pomáhat Jirkovi k vítězstvím!

Limitovaná edice Jiřího Ježka

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více info zde.
Rozumím