O firmě SÝKORA sportswear s.r.o.

Jsme dynamičtí, neustále se zlepšujeme a hledáme nové možnosti v naší tvorbě. Stejně jako vy.
Hlavní činností je pro nás výroba cyklistického oblečení a doplňků na zakázku pro týmy i jednotlivce. Jde především o cyklodresy, kraťasy, vesty, bundy, kombinézy a různé návleky. Jsme ale schopni vyrobit oblečení i pro jiné týmové sporty.
Naše dílna disponuje strojovým vybavením na nejvyšší úrovni, včetně speciálních strojů pro flatlockové (ploché) švy a technologií pro sublimační tisk. Součástí výroby je také vlastní design studio. Díky tomu dokážeme zákazníkům nabídnout komplexní řešení při realizaci jejich zakázek a nestandardních požadavků.
Naši firmu vyhledávají také zákazníci z okolních států, jako jsou Slovensko, Rakousko, Německo a další.

Týmy a sportovci v našich dresech:

Podporujeme a oblékáme několik cyklistických týmů, např. Dukla Praha, Nutrend Specialized Racing, Favorit Brno, Superior MTB Team, GT Oportunity Brno, Kellys Bikeranch team, Kolokrám a jiné. Podporujeme ale i jednotlivce, za všechny jmenujme paralympijské reprezentanty Jirku Ježka a Iva Koblasu. Díky spolupráci s týmy a jednotlivci máme možnost testovat nové materiály a střihy přímo v terénu, ladit detaily a neustále se posouvat ve své práci dál.

Co nabízíme:

  • kvalitní materiály od předních evropských výrobců sportovních materiálů
  • precizní zpracování
  • maximální vstřícnost k požadavkům zákazníka 
  • individuální přístup 
  • seriózní jednání

Jedna z předností naší firmy je maximální snaha o kvalitu výrobků. V naší práci úročíme více jak 25 let zkušeností a znalostí z oboru. Pro výrobu používáme pouze nejkvalitnější evropské materiály. Snažíme se o maximální vstřícnost a preciznost v jednání. Dáváme přednost osobnímu kontaktu, kdy jsme schopni nabídnout kompletní sortiment, poradit, doporučit a splnit požadavky podle posledních trendů ve výrobě cyklodresů a ostatního sportovního oblečení.

Historie firmy SÝKORA SPORTSWEAR

Naše firma byla oficiálně založena v roce 1991 pod názvem Dagmar Sýkorová-Sýkora. Avšak již před rokem 1989 vznikaly první výrobky, jako jsou návleky na tretry, rukávky, dresy a jiné, samozřejmě vše amatérsky a na koleně. Dělo se tak z důvodů velmi známých, tzn. z nedostatku tohoto sortimentu na trhu. V roce 2009 byla firma přejmenována na SÝKORA sportswear s.r.o, a v posledních letech se postupně zažívá i zkrácený název SKR, který se nyní primárně objevuje v naší kolekci společně s oválným logem sýkorky.
Od roku 1991 uběhla velmi dlouhá doba. Postupně jsme zdokonalovali cyklodresy a ostatní výrobky až do dnešní podoby, kdy se kvalitou vyrovnáme světovým značkám. Stále se ale snažíme zdokonalovat a nabídnout zákazníkům to nejlepší. Sledujeme světové trendy a zkoušíme nové materiály a kombinace.
Věříme, že pokud se rozhodnete pro výrobu sportovního oblečení v naší firmě, budete nanejvýš spokojeni.

Jak se vyrábí naše cyklodresy?

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více info zde.
Rozumím