Host carbon


Popis a vlastnosti materiálu:

Materiál s unikátními vlastnostmi díky obsahu uhlíkových (karbonových) vláken, která jsou vpletená přímo ve struktuře materiálu. Oblečení z tohoto materiálu má pozitivní vliv na tělo a výkonnost, a to především při vytrvalostních sportech. Materiál pomáhá oddalovat únavu, zlepšuje vytrvalost a výkonnost a pozitivně působí na zdraví nositele. Vlastnosti materiálu jsou trvalé, materiál odolává beze změn mnohonásobnému praní.

Vzhled materiálu:

- z líce: hladký materiál s šedými příčnými proužky (karbonová vlákna) - z rubu: drobné dírky

Složení:

-96% polyester, 4% karbonová vlákna

Výsledky testů při nošení materiálů s obsahem karbonových vláken:

1. Růst teploty během výkonu ukázal, že průměrný nárůst teploty těla je 3x nižší než při použití klasických úpletů ze 100% polyesteru. 2. Při stejném výkonu testovaní sportovci spotřebovali o tři litry kyslíku za minutu méně než při použití běžných úpletů. 3. Tepová frekvence byla o 4 tepy/minut méně než sportovci ve 100% PES. Při čtyřhodinovém výkonu 1000 srdečních tepů. 4. Koncentrace laktátu v krvi vykazovala o 12% nižší hladinu než při použití 100% polyesteru. 5. Oblečení z materiálů s obsahem karbon.vláken vykazují pozitivní vliv na tělo a výkon hlavně při vytrvalostních sportech. 6. Chrání tělo před vstřebáváním elektrosmogu a UV záření. 7. Snižuje vznik nepříjemných alergií. 8. Chrání pokožku před bakteriemi.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více info zde.
Rozumím